Бокс – це гра, що об'єднує і змушує серця вболівальників битись в одному ритмі

14-16 вересня на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Клепарівська, 39-А)   відбудеться Відкритий турнір з боксу серед чоловіків «Кубок Лева» - «LVIV BOXING CUP».

Цей турнір стане першим в Україні, де на одному рингу зійдуться команди кращих боксерів аматорського боксу для визначення володаря «LVIVBOXINGCUP»серед чоловіків.  Серед них братимуть участь спортсмени збірних команд: Білорусі, Куби, Польщі та збірна команда України, яка буде представлена складом подвійним.

Командні змагання серед чоловіків проводитимуться у 10 вагових категоріях відповідно до міжнародних правил Всесвітньої федерації боксу (AIBA) – 3 раунди по 3 хвилини кожен.

До складу збірноїкоманди України на участь в турнірі «LVIVBOXINGCUP»увійшли кращі боксери Львівщини. Зокрема,  Назар Куротчин (49 кг), Андрій Тишковець (52 кг), Андрій Данилевич (81 кг) та Андрій Городецький (+91 кг).

Також у складі збірної України виступатимуть: Чемпіон Європи та Світу з боксу 2017 року, Рекордсмен світу, що за один рік завоював 2 медалі Чемпіонату Європи та 1 медаль Чемпіонату світу, Олімпійська надія національної збірної України на іграх в ТОКІО 2020 Олександр Хижняк (Полтавська обл.); Чемпіон Європи Віктор Вихрист (Полтавська обл.); срібні призери чемпіонату Європи - Ростислав Білостоцький (Донецька обл.) та Микола Буценко (Одеська обл.); бронзові призери чемпіонату Європи -  Дмитро Замотаєв (Запорізька обл.), Євгеній Барабанов (м.Київ); Степан Грекул (Чернівецька обл.) та Муслімов Рамазан (Харківська обл.). 

Тренерський штаб очолює львів’янин, головний тренер збірної команди України з боксу Дмитро Сосновський.

Організаторами турніру виступили: Міністерство молоді та спорту України, Львівська облдержадміністрація, Львівська обласна рада та міська рада, Федерація боксу України, Благодійний фонд «Спорт Нації», управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна федерація боксу, меценати та партнери.