Компанія БудІнвестКом дбає про своїх клієнтів, тому ЖК “Південний” - це втілення сучасних енергозберігаючих технологій, покликаних економити енергоресурси та кошти мешканців. Будинки збудовані з якісної червоної керамічної цегли, фасади вже утеплені за сучасними технологіями.

У квартирах встановлені якісні сертифіковані вікна, які зберігатимуть тепло в оселях. Двері теж не доведеться замінювати, оскільки вони відповідають всім сучасним вимогам. Вони протиударні, виготовлені із посиленого металу, оздоблені МДФ накладками товщиною 12мм. Двері укомплектовані двома якісними замками, вічком, антизрізами, та завісами на підшипниках.

Індивідуальне опалення забезпечуватиметься економними котлами які мають надійну репутацію на європейському ринку. Вони енергоощадні, невеликі і прості в експлуатації, дозволяють істотно економити енергію, забезпечують відмінну тепло- і звукоізоляцію, практично безшумні. А ще – довговічні, оскільки мають мідний первинний теплообмінник, а не пластиковий. Також в помешканнях комплексу є регулятори котла, які дозволяють економити до 30% газу. А ще в кожній кімнаті вмонтовані стальні панельні радіатори.

Є лічильники на газ, воду та електрику.

В квартирі встановлені сучасні поліпропіленові труби, які значно якісніші та довговічніші, аніж металопластикові аналоги. В квартирах розведена електрика, змонтована мідна електропроводка.


Також в комплектацію квартир в ЖК «Південний» входять високоякісні цементно-вапняна штукатурка та цементно-піщана стяжка, виконана з напівсухої цементно-піщаної суміші М 150.

У кожному під’їзді встановлені металеві двері. Відеоспостереження передбачено перед кожним під’їздом та на території кварталу. Всередині вже змонтовані поштові скриньки.