ЖК "Південний" комерція

main image
main image building 1 hover building 2 hover building 3 hover building 4 hover building 5 hover building 6 hover building 7 hover building 8 hover building 9 hover building 10 hover text text text text text text text

Весняна 4а

Доступно: 2
Продано: 0
Здано: 1

Комерція

Весняна 16

Доступно: 1
Продано: 0
Здано: 0

Весняна 18

Доступно: 2
Продано: 0
Здано: 0

Комерція

Весняна 12

Доступно: 1
Продано: 0
Здано: 0

Комерція

Весняна 6

Доступно: 1
Продано: 1
Здано: 0

Комерція

Весняна 8

Доступно: 0
Продано: 1
Здано: 0

Комерція

Весняна 2

Доступно: 0
Продано: 0
Здано: 2

Комерція
Оберіть свою комерцію
Будинок Секція Площа Ціна ₴/м2 Статус
Весняна 16 1.2.3. 374,18 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 4а 3 211,6 м2 Здано
Детальніше
Весняна 4а 2 159,5 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 2 1-2 237,4 м2 Здано
Детальніше
Весняна 4а 1 189,5 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 12 1 86,19 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 18 3 151,85 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 18 1-2 224,98 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 6 4 83,7 м2 Продано
Детальніше
Весняна 6 1 84,9 м2 Договірна Доступно
Детальніше
Весняна 8 5 147,4 м2 Продано
Детальніше
Весняна 2 3 323.1 м2 Здано
Детальніше
Комерційне приміщення в ЖК «Південний»

Комерційне приміщення в житловому комплексі – стійкий сегмент комерційної нерухомості. Попит залишається традиційно високим, особливо серед власників малого бізнесу. Оренда офісу коштує на 30-40% дешевше, аніж у великих ТЦ або у центрі Львова.

ЖК «Південний» пропонує нерухомість під офіси й магазини, розташовану на перших поверхах комплексу. Невеликі офіси або просторі приміщення – ми допоможемо обрати нерухомість, в якій вам, вашим співробітникам і клієнтам буде затишно та зручно.

Тут живе ваша цільова аудиторія!

ЖК «Південний» – вдалий варіант для того, щоб облаштувати свій офіс. 100 котеджів, 80 з яких вже знайшли своїх власників, та 16 багатоповерхівок, цілодобова охорона та зручне транспортне сполучення – вам не доведеться шукати клієнтів. Мешканці житлових комплексів зацікавлені в сервісі крокової доступності. Мало кому захочеться їхати кудись, щоб купити букет квітів коханій, або щоб придбати продукти для вечері. Навіщо витрачати дорогоцінний час і бензин, ганяти автомобіль, якщо можна спуститися на перший поверх свого дому, та купити там усе необхідне?!

Власний офіс або орендований?

Підприємцям з досвідом, які стабільно працюють у своїй ніші, буде цікавою пропозиція купівлі власного приміщення. Вам більше не доведеться турбуватися про оренду, постійні зміни умов наймання. Власний «дім» дає більше свободи та упевненості. Можна самостійно обрати дизайн, планування, плюс не доведеться кожний крок обговорювати з власником, адже ви і є ним.

Для новачків оптимальний варіант – винайняти нежитлове приміщення. Так ви захищаєте себе від невдач у майбутньому. Якщо справи «не підуть», завжди можна відмовитися подовжувати договір.

Перспективний бізнес у ЖК «Південний»

Тут знайдеться приміщення і для аптеки, і для продуктового магазину, і для салону краси. Стріт-рітейлу буде цікавою велика площа, розташована на одному рівні і не пересічена великою кількістю колон та кімнат. У такому приміщенні можна організувати, наприклад, будівельний супермаркет.

Концепція «закритого двору» підвищує безпеку та якість роботи. Аптека, перукарня або мінімаркет захищені від вільного доступу сторонніх, а працівники можуть повністю зосередитися на роботі.

Не витрачайте гроші дарма на оренду у ТРЦ та бізнес-центрах. Якщо родини з дітьми, молодята, середній клас серед вашої цільової аудиторії – звертайтеся. Наразі на етапі забудови є попит на будівельні матеріали, продукти. У довгостроковій перспективі жителі району потребуватимуть фітнес-клуб, салон краси та квіткову крамничку.

Будуйте свій бізнес у ЖК «Південний»!

 • Індивідуальне

  планування

 • Зручна транспортна

  розв’язка

 • Цілодобова охорона

  та відеоспостереження

 • Всі комунікації

  підведені та підключені

ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПО ТЕЛЕФОНУ
+38 (067) 837-53-54

Або залиште заявку на безкоштовний дзвінок спеціаліста